Møn Golfklub

Kære Gæster,

Velkommen til Møn Golf Klub. Vi har en af de smukkeste og bedste vedligeholdt baner i Danmark – og der er masser af plads. Nyd en drink og noget at spise efter runden i klubhuset og på terrassen med en storslået udsigt fra Høje Møn til Stege. Du kan bestille tid gennem Golfbox. Du kan bestille Golfhæftet via linket  her på siden og husk at du så støtter vores klub.

Du kan også ringe direkte til Sekretariatet på 55813260.

God fornøjelse,

Lars Kleist
Formand                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

Henvendelser vedr. klub anliggender:

Formand: Lars Kleist – mail: kleistlars@gmail.com – mobil 26 21 06 28 / 55 81 73 67
Formand for kommunikations-/presseudvalg: Knud Erik Petersen, mail: mosevangen6@hotmail.com

 

  Dagsorden til generalforsamlingen 2018 se her

Formand:
Lars Kleist

Telefon: 55 81 73 67
Mobil: 26 21 06 28
kleistlars@gmail.com

 

Næstformand/sekretær/Turneringsudvalg

Formand for kommunikations-/presseudvalg
Knud Erik Petersen

22 10 05 22
mosevangen6@hotmail.com

 

Kasserer:
Ole Madsen

ole.madsen@amesto.dk

 

Bestyrelsesmedlem:

Handicapudvalg


Lars Wandahl

lars@wandahl.org

 

Bestyrelsesmedlem:
Kim Sejberg

40 20 54 24
ksejberg@gmail.com

 

Bestyrelsesmedlem:

Baneudvalgsformand

Kjeld Nielsen

reuber@mail.dk

Bestyrelsesmedlem:

Fond og indstillingsudvalg

Lykke Petersen

lykke.petersen@saint-gobain.com

2. Suppleant

Kristian Skov Larsen

61512050

k.skov@jyskebank.dk

1. Suppleant

Hunter og Aktivitetsudvalg

Kenneth Henriksen

kenneth@pribohuset.dk

Udviklet af: Søgemedier A/S | Cookiepolitik